KONKURS: "Skazani" Alice Hill | 20 tysięcy wyświetleń


Moi drodzy!

Pamiętam dokładnie 19 października ubiegłego roku, ponieważ to właśnie tego dnia narodziło się miejsce, w którym teraz jesteście. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, ale jedna rzecz nie dawała mi spokoju. Wdzięczność. 

Dzisiaj świętuję i Wy świętujecie razem ze mną. 20 tysięcy to dla niektórych liczba tak błaha, że aż niezauważalna, ale ja cieszę się z każdego obserwatora, widza, komentarza, wejścia. Razem stworzyliśmy miejsce, które stanowi nasze wspólne dobro, dlatego bez wstępnego przeciągania, snucia monologów i chwytających za serce przemów, oznajmię:

Dzięki wspaniałomyślności samej autorki mam przyjemność obdarować kogoś z Was jej debiutancką powieścią z autografem!


"Polecam tę książkę obowiązkowo tym, którzy w głębi serca paranormal romance nadal kochają, którzy darzą ten gatunek sentymentem tak ogromnym jak ja. Ale jeśli wzdrygasz się raz po raz, słysząc tę nazwę, nie bój się. Jest tu ziarno Young Adult, dobrze rozwinięty wątek psychologiczny, tysiące stron thrillera i odrobina szkolnych podziałów. Jest tu rzadki motyw biblijny – rzeczy, o których na religii się nie mówi, albo te ukazane z trochę innej perspektywy. Są tu nadprzyrodzone istoty, chociaż bardzo mało i bardzo rzadko. Niesamowicie intrygujące zakończenie i napływające raz po raz pytania z nim i całą resztą książki związane, ciekawią mnie niezmiernie. I tak, nie mogę doczekać się kolejnego tomu. I nie boję się, że do tamtego czasu mogę wszystko zapomnieć. Tę książkę mogłabym przeczytać jeszcze wiele razy. Jest fascynująca. "

MOJA RECENZJA


Zwycięzca zostanie wyłoniony za pomocą losowania, dlatego aby zgłosić się do udziału, należy zostawić pod tym postem komentarz z adresem e-mail oraz zostać obserwatorem tego bloga. To jest wymóg, jednakże reszta jest zdecydowanie indywidualna i to tylko od Was zależy, jakie będziecie mieć szanse na wygraną. 

Konkurs potrwa do 6 lipca, do godziny 23:59. Wyniki podam do trzech dni od zakończenia konkursu, a ze zwycięzcą skontaktuję się mailowo. 

Przykładowe zgłoszenie:

Zgłaszam się!
Obserwuję jako: 
E-mail: 
(+1 los) Udostępniłem/am banner tu: (link)
(+1 los) Lubię facebooki jako (imię i pierwsza litera nazwiska)
(+2 losy) "Skazani" to prawdziwy miks gatunków. A jaki jest Twój ulubiony? 

Fanpage Alice Hill

banner

Powodzenia! ;))